Monday 20 August 2018
Contact US    |    Archive
oslobodjenje.ba
29 days ago

Široki Brijeg sa penala do prve pobjede u novoj sezoni, Bagarić strijelac odlučujućeg pogotka

Fudbaleri Širokog Brijega savladali su ekipu Tuzla Cityja rezultatom 1:0 na otvaranju sezone.Na samom otvaranju utakmice gosti iz Siminog Hana su ušli u utakmicu vrlo otvoreno i čini se da su iznenadili domaće fudbalere, koji su tek nakon desetak minuta igre došli do ravnoteže na terenu. Na prvu priliku, tačnije udarac prema golu, čekalo se do 12. minute kada je nakon nekoliko pokušaja koji je izblokirala odbrana gostiju, udarac Bagarića završio visoko iznad gola Fejzića. Tri minute kasnije jedna dobra akci